fbpx
Пароль відправлено на ваш E-mail.

Startup Europe Week (SEW) є ініціативою Європи / Європейської Комісії з питань розвитку регіонів. Багато глобальних ініціатив існує для просування підприємництв. Як правило, такі події наслідують формат Силіконової долини (мотиваційні промови, мережеві сеанси та ідеї).

Але Європа відрізняється і вимагає чогось більшого, коли справа доходить до започаткування бізнесу. Регіональні різноманіття і місцеві особливості політик відіграють велику роль у формуванні європейських стартапів. Європейські регіони є ключовими гравцями, які мусять допомагати підприємцям – від реєстрування компанії до надання грантів або податкових полегшень. Тож дуже важливо, щоб відбувалася дискусія за цією темою, і тому був створений Європейський тиждень стартапів.

Тому Gwara Media, як інноваційне медіа 2 роки, в 2016 та 2017 провела події у співпраці з Єврокомісією щодо розвитку підприємницьких екосистем. В період кризи в суспільстві ми орієнтувались на інновації та підприємництво як шлях виводу з кризи.

http://startupeuropeweek.eu

Медіа про нас:

Результат та процес:

Під час подій ми встановили серію контактів та згенерували серію капіталу щодо підприємництва, соціалього підприємництво та стратегій взаємодій на міжкордонному та регіональному рівні. В 2016 масштабну подію а в 2017 більш фокусну, орієнтовану саме на соціальне підприємництво та допомогу малому бізнесу. В 2017 мали близько 300 відвідувачів, в 2017 близько 100.

Про 2016 Європейський тиждень стартапів від проекту Інфографіка.UA

Після цього ми стали амбасадорами проекту Startup Europe Awards в Україні.

Таким чином ми вже представляємо інші проекти на міжнародному рівні, допомагаючи їм в просуванні та контактах в Європейських інноваційних мережах. В 2017 ми запропонували на конкурс від України два проекти: e-government проект BIGPOLICY та проект в креативній індустрії HEX WIX

Коментарі