fbpx
Пароль відправлено на ваш E-mail.

Почавшись з ініціативи по створенню аудіокниг, зробивши серію проектів та пройшовши через фінал British Council Creative Enterprise, ми продовжуємо працювати над створенням максимально якісних культурних продуктів творів та онлайн платформи, що пропонує можливість насолоджуватись аудіокнигами та аудіоп’єсами, начитаних талановитими українськими акторами.

Окремим напрямком є розвиток культурної журналістики та креативної економіки, в наших двох розділах Культура 360 та Креативне Місто. Ми хочемо стати культурним оператором та агенцією креативних індустрій, для забезпечення чого ми розвиваємо напрямок студії, яка надає послуги бізнесу та соціальним організаціям на комерційній та волонтерській основі.

Завдяки можливостям Gwara Media Lab у місті Харкові, ми працюємо над проектами, де завдяки інноваціям та розробленим стратегіям можемо втілювати ідеї, де технології можуть бути використані як рушійна сила культури та медіа.

На даному етапі ми займаємось інституційним розвитком, створюючи медіа-проекти, медіа-інтервенції, розвиваємо студію для монетизації проекту та освітні ініціативи.

Важливими освітніми проектами є VR Marathon, в 2019 планується  запуск Інноваційні Медіа та освітній проект по Креативній Економіці.

Для покращення нашого освітнього напрямку ми ведемо співпрацю з онлайн-медіа СУХАРІ та підписали Маніфест Гарної Школи.

Ми маємо досвід співпраці з державними органами, Міністерством Культури, Інститутом Книги, Українським Культурним Фондом, Креативною Європою, бізнесом, освітянами та НГО.

В 2019 ми віримо у важливість проекту Бієнале Молодого Сучасного Мистецтва, розвиваємо медійний напрямок, виробництво контенту та студії.

В 2022 ми хочемо буде відомим у Східній Європі медіа проектом з мільйонним трафіком.

#GoodSchoolManifesto

Ми оновлюємось і незабаром всі нові матеріали будуть виходити на новому сайті gwaramedia.com