fbpx
Пароль відправлено на ваш E-mail.

Знаходячись на перетині інноваційних та креативних індустрій міста, створюючи аудіовізуальну продукцію, цифрові стратегії та ведучи R&D в Gwara Media Lab для власних потреб, ми надаємо послуги нашим партнерам та клієнтам.

This slideshow requires JavaScript.


Ми вмикаємо соціальні бізнеси, креативні індустрії та інноваторів завдяки нашому досвіду, кейсам та контактам, використовуючи

Storytelling
Наш досвід роботи над аудіокнигами сформував в нас особливий талант – мистецтво розповідати історії, душа маркетингу. Ми знайдемо вірну і для вас.

Продуктовий дизайн

Ми розуміємо, що обривчаті активності без врахування інтересів партнерів та екосистеми не дають великого результати. Ми віримо в продукти та їх привабливість.

Цифрові Стратегії

Фундаментом кожного нашого проекту є цифрова стратегія, спрямована на ефективність. Спираючись на аналітику та big data, ми будуємо комплексні цифрові платформи завдяки

  • аналізу конкурентного середовища
  • аудиту онлайн-активностей бренду
  • розробка стратегії та креативних рішень
  • визначення медіа-каналів та KPI
  • побудова комплексної цифрової екосистеми
  • бюджетування, планування, відстеження результатів

Виробництво контенту

Відео — король контенту. Аудіо – його душа.
Захоплюючі картинки і трендові формати 360 допомагають нам розширювати кордони медіа володарювання.
Також ми створюємо англомовний нарратив для документальних фільмів та партнерських мереж.

UX/Web розробка

Одне лише медіапланування не дає клієнтам необхідної цінності, бо навіть хороша медійка не принесе продажів, якщо на сайті низька конверсія.
Спробували розібратись і виявили, що user experience design, про який говорять в книжках та кейсах, дійсно такий важливий.
Кольори кнопок, тексти на них, розташування блоків та інші UX-дрібниці насправді впливають на результат.

Національне покриття

Заснована у Харкові на перетині передових ідей, та маючи регіональне представництво у Львові, Gwara Media може дати вам більше, ніж просто локальна кампанія.

Яскрава Команда

Ми вийшли з бізнесу в медіа для креативних індустрій. Маючи досвід світових компаній, ми зможемо більше разом. А ще у нас чудові аудіокниги 🙂


Комерційні та соціальні проекти

Простий односторінковий сайт для важливого українського театру

Односторінковий сайт для важливого українського театру

Задача - відв'язати бренд від міжнародної ЦРМ

Портал для національної мережі велосипедного прокату.

Допомога видавництву, що прагне формувати коло однодумців з розширенням поля для діалогу про процеси у сучасному мистецтві; з ціллю не тільки осмислювати те, як ми живемо сьогодні, але й як можемо змінитись завтра. На запит зробити сайт за декілька тисяч доларів ми зупинили їх і запропонували дуже просте і дешеве рішення.

Наше місце роботи та колеги, з якими ми співпрацювали щодо стратегічних комунікацій та PR: – структурували всю інформацію щодо процесів вступу – запропонували PR кампанію та роадмап- працюємо над розміщенням реклами та кампанією.

Ми оновлюємось і незабаром всі нові матеріали будуть виходити на новому сайті gwaramedia.com