fbpx
Пароль відправлено на ваш E-mail.

22 Червня у Харкові відбулася презентація ініціативи Falling Walls за підтримки Gwara Media.

Це міжнародний форум, де передова наука зустрічається з успішним бізнесом. Тут знайомляться та спілкуються венчурні капіталісти, стратегічні інвестори, автори стартапів та лідери громадської думки.

Подія відбулася у Харкові на базі Чорнобильської Майстерні, куди були запрошені місцеві стартапери, наукові діячі та дослідники. Це місце було вибрано невипадково, бо Майстерня активно співпрацює з Німеччиною для реалізації соціальних та культурних проектів, і була вибрана місцем проведення зустрічі так як це допомогало обом організаціям.

Головна мета міжнародної конференції Falling Walls Lab  —  сприяти розвитку наукових і підприємницьких інновацій та стимулювати обмін між науковцями та професіоналами різних сфер діяльності.

Під час події учасники змогли дізнатися:
– що необхідно для того, щоб стати учасником
– вимоги щодо участі
– регламент конференції
– поради щодо заповнення заявок
– що отримує переможець
– інші корисні поради та сесія Q&A.

Команда Gwara Media сподівається, що схожі глобальні ініціативи будуть проходити заходити у Харків і промоціювати локальні проекти як по Україні та Київу так і заради глобального масштабування.

Представниця ініціативи Falling Walls представила ініціативу у Харківських університетах та професійних колах, а зв’язатися щодо проекту Falling Walls ви можете з Анастасією Бежевець та запропонувати їй, падіння яких стін ви хочете ініціювати.

Connect Deeper

Якщо ця стаття викликала у вас думки або зацікавила вас, підпишіться на нас у Facebook або напишіть туди, слідкуйте за нами, щоб отримувати найсвіжіший аудіокнижний та культурний продукт на Gwara Media

If you resonated this Article, please subscribe us on Facebook or write to, follow us to get latest updates as a fresh audiobook and cultural content via Gwara Media.

Коментарі
No more articles