Українські Менестрелі - інклюзивне художнє видання

Buy this
  • ₴600.00 UAH

Літературно-художнє видання Українські Менестрелі, створене для зрячих, поганобачащих та незрячих людей.

Українське кобзарство розвивалося з давніх часів, виконувало свою роль зберігачів традиції, культури, виховання нових поколінь. Назви українських кобзарів в різні часи бували різними, деякі зникали, деякі існували паралельно, з’являлися нові. Бояни, кобзарі, бандуристи, старці, діди — це все назви одних і тих самих українських співців.

Епічні, традиційні співці — явище не тільки українське. Схожі традиції існували в більшості народів світу. Це акини, барди, мейстерзінгери, менестрелі та багато, багато інших.
Тому на знак аналогії ця книжка має таку назву.

Ми подивились на неї з напрямку маркетингової інновації, адже наприклад німцям, французам, американцям, які щоденно не зіштовхуються з українською культурою може стати на заваді великий поріг входу в явище кобзарства.
А позиціонуючи кобзарів як частину великої сім’ї європейських музикантів, вони точно будуть відкритіше для міжнародних друзів України.

Ми використали підбірку технологічних інновацій, що дали нам можливість зробити це - мінімалистичний дизайн, який обрамляє культуру, а не перекреслював її.

І звичайно аудіокнига, що доступна на цифровій платформі стрімінгу аудіокниг, а в книзі доступна через тактильний QR код - якщо дійсно немає змоги прочитати про Українських Менестрелей, проте є невичерпне бажання.

Таким чином, використовуючи мікс культури, медіа та технологій, ми модернізували та оживили класичний культурний пласт, роблячи його більш доступним для бачащих, поганобачачих та незрячих людей в Україні, а також привідкрити для закордонних друзів України її культуру.

Придбавши цю книгу, ви отримаєте подарунковий примірник книги Українські Менестрелі, літературно-художнього видання яке також доступне для людей з безмежними знаннями Харківського Кобзарського Цеху.

_________________________________________

Після проходження процесу замовлення та заповнення контактних даних, ми зв'яжемось з вами та обговоримо умови оплати та доставки максимально зручні вам або для тих, кому ви даруєте.

_________________________________________

Для замовлення книги просимо
звертатись у ТОВ «Ґвара Медіа»:
hello@gwaramedia.com.ua

Підписано до друку 06.11.2017 р. Формат 60х84/8. Папір офсетний. Друк цифровий.
Гарнітура Arial. Ум. друк. арк. 13,25. Наклад 50 прим. Зам. No ГЛ00-003863
Віддруковано у видавництві «Точка»