Франц Кафка - Перевтілення

You'll get 5 MP4

Buy this
  • UAH

Уявіть собі одного ранку прокинутись і зрозуміти, що ти більше не людина.

А комаха.

Саме це сталось з Грегорі Замзою. Молодим і успішним комвояджером в престижній фірмі. Він став гидотним жуком зовні, але всередині залишився людиною, тому що його розум лишився з ним і він розуміє все навколо, а сказати нічого не може.

Грегорі був єдиними джерелом доходу в сім’ї. І тепер його близькі ледве-ледве зводять кінці з кінцями.

Лише його сестра проявляє жалість і заходить до нього в кімнату(де Грегорі зачинив його ж батько), щоб трохи там прибрати і принести але їжу помиї і гнилі продукти. Рідна мати взагалі не може на нього дивитись, бо в неї відразу починається панічний приступ астми.

Сім’я бере до себе квартирантів, щоб мати хоча б якісь гроші на хліб, а ті в свою чергу ведуть себе нагло. Дуже гарно автор Франц Кафка описав поведінку і вигляд цих панів. Дуже крутий символізм вийшов.

Тут добре видно, що до поганих і наглих квартирантів його родичі відносяться набагато краще, ніж до нього: рідного сина та брата!
З часом навіть сестра втрачає останні почуття до жука.

Це історія про те, як людина, яка щиро любила своїх близьких, не отримує віддачі і поступово чахне. Грегорі бажав всім добра навіть в своєму горі. Але завжди лишався незрозумілим для оточуючих.

Йому не залишилось місця на землі в своєму новому вигляді.