Політика Повернення Коштів у Gwara Media

· 325 words · about 2 minutes

Ви можете подати запит на відшкодування майже за всі придбання у Gwara Media та через будь-яку причину. Наприклад: ваші колонки не можуть передати всю різноманітність аудіовистави, ви придбали аудіокнигу випадково чи послухали її годинку і вона вам не сподобалась.

Це неважливо.
Gwara Media поверне вам кошти з будь-якої причини, якщо ваш запит було подано через hello[at]gwaramedia.com.ua не пізніше чотирнадцяти днів з моменту придбання і якщо ви користались продукцією не більше двох годин. Більш докладні відомості подано нижче, але навіть якщо ваш запит не відповідає цим правилам, ви все одно можете його подати, а ми його розглянемо.

Кошти буде повернуто протягом двох тижнів з моменту схвалення запиту. Кошти буде переказано назад до вашого гаманця чи через інший спосіб оплати, яким ви скористалися для здійснення придбання. Якщо, з будь-яких причин, нам не вдасться повернути кошти через ваш спосіб оплати, то їх буде переказано вам за допомогою персональної взаємодії.

У яких випадках можна повернути кошти

Повернути кошти можна протягом двох тижнів з моменту придбання товарів та якщо ви користувалися ними не більше двох годин. Ця можливість поширюється на будь-які типи аудіовізуального виробництва, які ви купуєте. Далі ви можете довідатися про повернення коштів за інші види придбань.

Повернення коштів за передзамовлення

Якщо ви здійснили замовлення товару у Gwara Media та оплатили його вартість, ви можете повернути кошти у будь-який момент до його виходу. З моменту виходу товару почнуть діяти стандартні правила: 14 днів / 2 години прослуховування.

Придбання, здійснені за межами Gwara Media

Gwara Media не повертає кошти за придбання, здійснені за межами магазину (наприклад: паролі доступу на піратські архіви або від шахраїв).

Зловживання

Можливість повернення коштів була додана для зменшення ризиків і для вашого задоволення, а не як спосіб слухати аудіокниги лише безкоштовно. Нажаль ми не зможемо існувати, якщо таке буде масовим.
Повернення коштів за придбаний товар незадовго до розпродажу не є зловживанням.

Як надіслати запит на відшкодування

Ви можете подати запит на повернення коштів чи отримати іншу допомогу щодо придбаного вами контенту через hello[at]gwaramedia.com.ua або через форму Контакт