/
  • Streaming + Download

    Pre-order of 1984. You get 1 track now (streaming via the free Bandcamp app and also available as a high-quality download in MP3, FLAC and more), plus the complete album the moment it’s released.
    releases November 1, 2017

      $2 USD  or more

     

1.

about

«1984» (відомий також під назвою Тисяча дев'ятсот вісімдесят четвертий) — антиутопія англійського письменника Джорджа Орвелла, написаний 1948 року (у назві роману цифри 4 і 8 переставлені місцями) й опублікований 1949-го. Роман розповідає історію Вінстона Сміта і його деградації під впливом тоталітарної держави, в якій він живе.

Поряд із «Прекрасним новим світом» (англ. Brave new world) Олдоса Гакслі і «451° за Фаренгейтом» Рея Бредбері, це найвідоміша і найцитованіша антиутопія у літературі.

Роман перекладений 62 мовами. Проте він здійснив значний вплив і на саму англійську мову. «1984», його термінологія і автор стали специфічними термінами при обговоренні питання приватності і державної безпеки. Так, термін «орвелліанство» став описувати дії або організації, що нагадують про тоталітарне суспільство змальоване у романі, а фраза «Старший Брат пильнує за тобою!» (англ. Big Brother is watching you!) почала позначати будь-який акт спостереження, який сприймається як насильницький.

credits

releases November 1, 2017

В Україні роман представлений Видавництвом Жупанського у друкованій версії.

Права на використання творів Джорджа Орвелла представляє агенція з прав William Hamilton і на даний момент недоступні для Gwara Media.

Враховуючи потужність цієї книги та її недоступність для нас, запрошуємо ознайомитись з нею у Видавництва Жупанського.

Творча озвучка прикладів - Владислав Писарев

tags

license

all rights reserved

about

Gwara Media Kharkiv, Ukraine

Створення та дистриб'юція аудіокниг.

Мікс культури, технологій, експертів та бізнесу заради розвитку аудіовізуальних та культурних продуктів.

contact / help

Contact Gwara Media

Streaming and
Download help

Shipping and returns

Redeem code