Слобожанська Швейцарія

by Майк Йогансен

  • Streaming + Download

    Pre-order of Слобожанська Швейцарія. The moment the album is released you’ll get unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus a high-quality download in MP3, FLAC and more.
    releases November 1, 2017

      $2 USD  or more

     

about

Автор жартівливої «Автобіографії Майка Йогансена» Іван Сенченко в третій книзі «Літературного ярмарку» назвав його «поетом, сценаристом, романістом, лінгвістом, новелістом, автором граматик, поетик, словників, численних перекладів із мов усіх народів світу». Історики літератури згадували про нього переважно як про поета.

У контексті досліджень експериментальної прози 1920-1930-х років стала популярною його «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки Альчести в Слобожанську Швейцарію». «Майк Йогансен, найграйливіший і найменш досліджений письменник своєї епохи», лишив широке поле для інтерпретацій.

Літературознавці охоче й сміливо записують його то до формалістів, то до конструктивістів, то до авангардистів, то до футуристів.

credits

releases November 1, 2017

Ідея запису аудіоверсії цього твору з'явилася завдяки позитивному впливу Харківського Літературного Музея та явищ, які відбуваються навколо нього.

Творча озвучка - Владислав Писарев

tags

about

Gwara Media Kharkiv, Ukraine

Створення та дистриб'юція аудіокниг.

Мікс культури, технологій, експертів та бізнесу заради розвитку аудіовізуальних та культурних продуктів.

contact / help

Contact Gwara Media

Streaming and
Download help

Shipping and returns

Redeem code