Місіс Делловей

by Вірджинія Вульф

/
  • Streaming + Download

    Pre-order of Місіс Делловей. You get 2 tracks now (streaming via the free Bandcamp app and also available as a high-quality download in MP3, FLAC and more), plus the complete album the moment it’s released.
    releases September 10, 2017

      $2 USD  or more

     

1.
2.

about

Коли молодість з усіма її пристрастями та бурхливими переживаннями вже позаду, коли більшість із важливих рішень у житті вже прийнято й людина зупиняється на порозі зрілості, цілком природно, що вона раптом відчуває в собі необхідність озирнутися назад і оцінити пройдений шлях.

Роман “Місіс Делловей/Mrs Dalloway” британської письменниці Вірджинії Вулф, який критики часто порівнюють з “Уліссом” Джеймса Джойса, розповідає про один день із життя Клариси Делловей, залюбленої в життя лондонської пані з вищих ешелонів британського суспільства.

Чудовий червневий день занурює її в спогади про щасливі молоді роки. Клариса розмірковує про свій вибір вийти заміж за надійного та статечного Річарда Делловея, відмовивши екстравагантному Пітеру Волшу, якого вона палко кохала.

Річард був її опорою впродовж усіх цих років, і вона прожила з ним щасливе життя, однак вагання й досі не дають їй спокою. Якщо рішення було правильним, чому ж тоді серце щемить від однієї згадки про ті далекі літні дні?

credits

releases September 10, 2017

Це перше видання роману “Місіс Делловей” українською мовою.
Переклад з англійської: Тарас Бойко.
Творча озвучка

Чудову паперову книгу ви можете придбати на першій українській платформі краудпаблішінгу KOMUBOOK, яка люб'язно погодилась надати нам дозвіл на створення аудіоверсії цієї чудової книги.

komubook.com.ua/books/misis-dellovej-virginia-woolf

tags

license

all rights reserved

about

Gwara Media Kharkiv, Ukraine

Створення та дистриб'юція аудіокниг.

Мікс культури, технологій, експертів та бізнесу заради розвитку аудіовізуальних та культурних продуктів.

contact / help

Contact Gwara Media

Streaming and
Download help

Shipping and returns

Redeem code